زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 09:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت 09:36    تعداد بازدید: 148    کد مطلب: 76408

بچه ها با اتومبیل وارد اتاق عمل می شوند
بیمارستان امام رضا (ع) قم در اقدامی جالب برای کاهش اضطراب کودکان بیمار قبل از عمل جراحی ،آنها را با یک اتومبیل اسباب بازی به اتاق عمل هدایت می کنند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان قم: دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم گفت: از یک سال پیش به منظور توسعه گفتمان خوش رویی،خوش گویی و خوش خویی درمراکز درمانی تابعه مدیریت درمان استا قم و تشویق ابتکارات و اقدامات جالب و زیبا در این زمینه ،بخش اتاق عمل بیمارستان امام رضا (ع) با فعالیت های ابتکاری موفق به کسب تندیس لبخند گردید.

مدیر درمان استان قم در ادامه گفت: از اقدامات جالب و زیبای بخش اتاق عمل بیمارستان امام رضا (ع)  اجرای برنامه  "کاهش اضطراب   " در انتقال کودکان بیمار با اتومبیل اسباب بازی به اتاق عمل می باشد که با استقبال پدر و مادر ها و خوشحالی کودکان بیمار مواجه شده است.

دکتر علیمحمدی با اشاره به اهمیت خلاقیت در رفتار مطلوب و خوب با مراجعین و بیماران اظهار داشت: یکی از خواسته های بیماران توجه و حمایت عاطفی  از بیماران در مراکز درمانی می باشد و انجام چنین اقداماتی می تواند در کاهش اضطراب و نگرانی بیماران  و همراهان آنها موثر باشد.

مدیر درمان استان قم خاطر نشان کرد:  با توجه به حمایت های مقام عالی وزارت،مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با محوریت  توسعه  طرح خوش رویی ،مدیریت درمان استان قم از اقدامات اتر گذار در اتباط با بیماران و مراجعین در راستای تکریم مراجعین و رعایت حقوق شهروندی  به عنوان یکی از راهبردهای مهم حمایت و پشتیبانی می نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha