زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت 10:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۰ ساعت 12:26    تعداد بازدید: 31    کد مطلب: 78677

به مناسبت 11 اردیبهشت روز کار و کارگر اعلام شد:
پذیرش بیش از دو میلیون و 500 هزار مراجعه در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم
بیش از دو میلیون و 500 هزار بار مراجعه که قشر عظیمی از آنان از جامعه شریف خانواده کارگری هستند در چهار مرکز درمانی تامین اجتماعی قم در سال 1397 پذیرش و خدمات درمانی ارائه شده است .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان قم : دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم در آستانه روز جهانی کار و کارگر ضمن تبریک به جامعه شریف کارگری اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمان های مهم ارائه کننده خدمت به قشر مولد و ارزشمند کارگر می باشد که در سال گذشته  بخش قابل توجهی از مراجعه  دو میلیون و 500 هزار نفری به چهار مرکز درمانی تامین اجتماعی استان قم را به خود اختصاص داده است.

مدیر درمان استان قم گفت: بیمه شدگان تحت پوشش علاوه بر دریافت خدمت درمانی در یک بیمارستان و سه مرکز درمانی  تامین اجتماعی قم ،از خدمات  860 مرکز طرف قرارداد  تامین اجتماعی با  بیش از 5 میلیون و 800 هزار بار مراجعه بر اساس نسخ  وپرونده های درمانی بررسی شده در اسناد پزشکی بهره مند شده اند .

دکتر علیمحمدی با توجه به هزینه های انجام شده برای درمان بیمه شدگان  در بخش درمان غیر مستقیم  گفت: در سال 1397 بیش از 149 میلیارد تومان در بخش سرپایی،بیش از 111 میلیارد تومان در بخش بستری و مجموعا 261 میلیارد تومان به مراکز طرف قرارداد استان پرداخت شده است.

وی  در خصوص عملکرد  بیمارستان امام رضا (ع) به عنوان تنها مرکز بستری تامین اجتماعی در استان قم گفت: سال گذشته  بیش از 11 هزار و 700 خدمت بستری ارائه شده است که 7 هزار و 329 بیمار از خدمات عمل جراحی استفاده نموده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 درصد رشد داشته است.

مدیر درمان استان قم در ادامه گفت: بیمارستان امام رضا (ع) در سال گذشته  علاوه بر انجام اعمال مختلف جراحی و خدمات تخصصی ، تولد دو هزار و 508 نوازد را  نیز در کارنامه عملکرد درمانی خود دارد .

دکتر علیمحمدی  خاطر نشان کرد:یکی از مهم ترین برنامه های مدیریت درمان استان قم نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران می باشد که بر اساس شاخص های استاندارد درمانی به طور مستمر در خصوص تجویز دارو و پارکلینیک مشاوره ها و نظارت های لازم انجام می شود .

مدیر درمان استان قم ،اجرای طرح نسخه الکترونیک در مراکز طرف قرارداد، ارتقاءدستگاههای رادیولوژی از آنالوگ به دیجیتال،نظارت بر خرید راهبردی دارو و تجهیزات،ارتقاءشاخص رضایتمندی مراجعین ،توسعه نظارت هوشمند بر عملکرد موسسات طرف قرارداد،ارتقاءاستاندارد های اعتبار بخشی در بیمارستان امام رضا (ع) را از برنامه های سال 1398 اعلام نمود.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha